Плеймейтката Дениз Хайрула заснела видео с креватните си  изпълнения с бивше гадже, пише сайта HotArena.

„Снимала съм домашно порно. Но не е политик, защото никога не съм имала връзка с такива хора“,  разкрива изкусителката без да дава яснота кой е партньорът й в аматьорското видео.

Денис е голяма фенка на порното.

„Гледам порно. Няма лошо в това. Всеки го прави“,  споделя плеймейтката без нито една корекция по тялото.  И допълва: „Правила съм секс в парка“.

Хайрула нашумя най-вече заради връзката си с покойния Христо Сираков. Двамата дори бяха сгодени, но до сватба така и не се стигна. Красавицата в момента е спрягана за жена до бизнесмена Стоян Стоянов, който преди имаше бурна връзка с певицата Дебора. Според слуховете сексбобата често е засичана в Асеновград, където живее богаташа.  Дениз избягва да коментира кой е мъжът до нея, но редовно споделя как е глезена с екзотични почивки и скъпи подаръци, пише  „България Днес“.